Shitet ose nderrohet

Shitet nga: Avni 16 Korr 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Tiranë
AUTOKAMPER FORD RIMOR KATAMARANO VITI 2006 MOTOR 2,5 TDI DIZEL ME 35MIJ KM ME KONDICJONER.I PERSHTATSHEM PER 6 PERSONA ME DUSH TUALET ME GUZHIN ME GAZ FRIGORIFER ME BATERI GAZ DHE KORENT,ME PANELE DJELLOR ME DY BATERI ME DY DEPOZITA UJI ME TENDE DJELLI ME DEKOMENTA TE PAGUARA ETJ ETJ
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim