Shes tende kamioni

Shitet nga: Tende 15 Gush 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Tiranë
Shes tende kamioni 50 m2 dhe 5 tuba dhe 2 profile nga 7.5 ml
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim