Kamper Caravelar !!!!!!

Shitet nga: Karavan Sot 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Tiranë
Mini karavane , me ganxhe rimorkio . Kuzhine: sobe me gaz , frigorifer , lavaman . Sistem ngrohje me gaz , banjo , dhe hapsire akomodimi per 3 persona. Tende e jashtme . Ne gjendje shum te mire . Sapo ardhur , me dogane . 0695833355
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim