Fiat Ducato Camper

Shitet nga: cadillac 13 Sht 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR   12 000 EUR

Komuna: Tiranë
Fiat Ducato Knaus Traveller 630,

Viti: 1994 1.9TD
Regjistrim RKS
Rezervar te ujit 250L
Rezervar ujravete te zeza 300L
Bojler 60L
Frigorifer 70L
Invertor me dy bateri 24v - 250v
Sistem te kamerave dhe alarmit
Sistem i rymes 12v ne dysheme dhe siper
Toalet me dush dhe guask
Kuzhina me toster dhe mikroval
6 persona per fjetje
Senzor parkingu nga mbrapa
Kamer per parking
Mbajtese per bicikleta para dhe mrapa x4
Tenda me led
OffRoad led per terene malore
Dhe shum paisje tjera percjellese
I restauruar komplet.

Per te gjith te interesuarit kontakti permes email ose Tel / Viber / Whatsapp / Sms
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim