Autobuza Iveco EuroCity -07 Me kondicjoner Okazion

Shitet nga: Autobuz Dje 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Autobuza sapo kane ardhur , me dokumenta te sapo prera dhe sherbimet e bera te gjitha pa perjashtim.Jane shum te paster dhe te mirembajtur.kondicioner
CEL:0692039999
TE SAPO ARDHUR
Autobuz
Autobusa
Autobus
iveko
iveco
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim