Greder

Shitet nga: Greder 20 Sht 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet ose ndrrohet Greder Volvo i vitit 2001...
Ne gjendje shum te mir pune..
Shitet per arsye mosperdorimi...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim