Serbator 22 litra per gomone dhe skaf

Shitet nga: SK Sot 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Pjesë dhe pajisje
Shes serbator 22 litra bashke me zorren (nautike), pompen dhe fishen per vendosje direkt ne motorr.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim