Skaf olympic br 460 4 kohesh injeksion 2012

Shitet nga: Cimi Dje 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
5 metra i gjate , kapaciteti 6 vendesh , motorri yamaha 50 4 kohesh injeksion elektrik harxhon shum pak , me karrel origjinal te vetin , i pajisur me te gjithe dokumentacionin , certifikate lundrimi dhe gjithcka tjt ( qe jane per rinovim qe me daten 1 shator ) .veshje lekure , i pa lyer ose riparuar. shitet ose nderrohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim