Coverline 640

Shitet nga: florim Dje 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
Shitet ose nderrohet. Shitet : Coverline 640 Cabin


Motorr: 150 Yamaha
Viti : 2008
Ore pune : 135

Skafi

Gjatesia - 7 m
Gjeresia 2, 4 m
Full Option , Frigorifer , Dhome ku mund te flene 3 persona , Banjo kimike , Lavaman , Dush , Spirance deri ne 30 metra , Skaner per matjen e thellesis dhe gjallesave nen uj , navigator , depozit per ujin 50 L , depozit per karburantin 80 l . Kapaciteti 6 persona + valixhe . Etj

Kareli ellebi dopjo aks me goma te reja , me frena dhe drita te komonduara nga makina , me kavo 12 metra .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim