Cerri 86 Flying Sport

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Remarketing Marine Auctions 11 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet jaht i vitit 2004.
Kabinë me krevat dopio dhe banjo - Kabinë mysafirësh me krevat dopio dhe banjo - Kabinë mysafirësh me dy krevate dhe banjo - Me dy sallon nje kryesor dhe nje dytesor.
Motorë 2 X MTU 2000 HP me nafte dhe orë motorike 600.

Vendndodhja: Varazze (SV)

Për më shumë informacion na kontaktoni ose vizitoni faqen tonë të internetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim