SHITET BIZNES I NGRITUR (300m2)

Shitet nga: Elo 20 Sht 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Skrapar
Shitet Biznes i ngritur Bar-Kafe ne Corovode, Skrapar.
Ambjenti ndodhet ne qendren e qytetit, ne bulevardin e ri. Rreth 300m2 siperfaqe e shfrytezueshme brenda ambjentit (90 m2) por edhe jashte saj ne 2 ambjente te tjera, para ku kalon bulevardi(80 m2) dhe pas tij ne dalje nga lulishtja(130 m2).
Qeraja e ambjentit me marrveshje.
Info 0696557010

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim