Shtepi banimi.

Shitet nga: Murat 23 Gush 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR   85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Shkodër
Shtepia eshte ndertuar gjate viteve 1999-2000 ka oborr rreth 300 m2, kontrate te rregullt te energjise elektrike, uje 24 ore shpim ose ujesejelles .Cmimi mund te diskutohet.Mund te kontaktoni dhe ne Whatcap.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim