Shitet shtepi private sp 201 m2

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Cityhome 12 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Afer ish deges brendshme
Sipërfaqe: 201 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Shkodër
CITYHOME ka per te shitur shtepi private sp 201 m2.
Shtepia ndodhet afer ish deges brenshme.
cmimi 83.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim