Shitet shtepi e vjeter.

Shitet nga: eduard 16 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 38 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Shkodër
Shitet shtepi e vjeter me sip.38 m2 dhe sip.trualli 451 m2 , ne lagj.3 herojt , pas shkolles Ndoc Mazi , lagj e vjeter. Jane hedhe themelet e ngritur ne zoglature , me projekt deri ne tre kate , per ngarkese duron dhe 5 kate. Me punime te ndjekura me projekt , nga ing.me licence e pervoje.Ka dalje ne rruge kryesore .Shitet ne okazion per pak kohe per vleren e 65.000 €.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim