Shitet apartament sp 79 m2

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Cityhome 12 Sht 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Velipoje
Sipërfaqe: 79 m2
Komuna: Shkodër
CITYHOME ka per te shitur aprtament sp 79 m2. Apartamenti ndodhet ne Resortin Grand Europa. Velipoje.
Cmimi 79.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim