Shitet apartament sp 130 m2

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Cityhome 12 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ne qender
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Shkodër
CITYHOME ka per te shitur apartament sip 130 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te shkodres.
Cmimi 60.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim