Shitet apartament sp 100 m2

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Cityhome 12 Sht 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Parruce
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Shkodër
CITYHOME ka per te shitur apartament sip 100 m2.
Adresa: Parruce .Shkoder.
cmimI 60.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim