Apartament sip 72 m2 ne Shkoder

Shitet nga: Cityhome 12 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjiri Lalzit
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Shkodër
CITYHOME ka per te shitur apartament sip 72 m2. Adresa: Gjiri lalzit. Durres

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim