Apartament sip 108 m2 ne Shkoder

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Cityhome 12 Sht 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Kordinal Mikel Koliqi
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Shkodër
Cityhome ka per te shitur apartament sip 108 m2. Apartamenti eshte i mobliuar dhe ndodhet afer pedonales Shkoder.
Adresa: Rr. Kordinal Mikel Koliqi. Shkoder


KONTAKT CITYHOME

Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder

Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim