VICTORIA SECRET eau de parfum(50 mije te vjetra)

Shitet nga: Noir Sot 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   100 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për femra
Origjinal made in USA dhe me nr serial personal marka Victoria Secret masa 100ml/3.4 fl oz cmimi 50 mije leke te vjetra shqiptare ndersa cmimi blerjes ka qene 68$ pasi eshte produkt Amerikan!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim