LAVASTOVILJE BEKO

Shitet nga: Samet 11 Sht 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Beko
Modeli: Model Tjeter
LAVASTOVILJE BEKO

Eshte ne gjendje shume te mire pune shume pak e perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim