Minibar dhe divane

Shitet nga: Paulin 11 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Mobilje salloni
Minibar, ngjyre pana dhe kafe
Divane kend, ngjyre kafe e hapur, mund te hapet dhe si krevat, gjithashtu ka hapesira boshe qe mund te perdoren sipas nevojes (per te vendosur rroba), ne gjendje shume te mire te dy, shume pak te perdorur
Minibari 30.000 leke te reja
Divanet 90.000 leke te reja
Shiten edhe te ndare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim