Komplet divanash dhe kolltuqesh 3+2+1+1

Shitet nga: Rejs Sot 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shiten divana+kolltuqe ne gjendje pune. (3+2+1+1) Njeri behet si shtrat. Cmimi 100 mije lek. Kontakt 0676911588 tel/SMS Viber ose WhatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim