Shiten 2 cope Hard Disqe 3,5" per Desktop

Shitet nga: Shkoder 12 Sht 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Shkodër
Shiten 2 Hard Disqe
Hard Disk 3,5" per Desktop Seagate 500 GB
dhe
Hard Disk 3,5" per Desktop Western Digital 1TB
Ne gjendje te Shkelqyer
Cmimi 50 mije leke te vjetra te dy
Vendndodhja : Shkoder
Telefon : +355 69 6136111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim