Shitet Amplifik me books mrena per Makin

Shitet nga: Shitet 20 Pri 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Të tjera
Shitet Amplifik per makin me boks mrena me za shume te paster dhe me volum te larte e pershtatshme per te gjitha dhojet me makinave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim