Makin shkume

Shitet nga: turi 12 Gush 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
E bleme jashte ne gjendje te mire 100 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim