Lazer professional

Shitet nga: turi 16 Gush 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Me gjate shikoje be internet te dhenat, me pika te vogla ban tjerat jane me mixer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim