Komplet robota +foni per pub

Shitet nga: turi 21 Gush 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Ka tre bokse jbl tre synq dhe basi rcf ka kater martins scan tre movitec robot dhenje per pjes ka dy laser makin shkume tymi dhe blic mikrofon dj jbs system dhe dy amplifica, shiten bashke me cmim te mir ,Por edhe vecmas
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim