Kasetofone mercedes-benz 211 origjinal

Shitet nga: Andi 16 Gush 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Kasetofone mercedes-benz 211
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim