PIONEER 2000 nexus

Shitet nga: Izmir rexha 17 Gush 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shiten 2 cd pioneer 2000 nexus dhe 1 mikser djm 800 bashke me valixhen origjinale
Tgjitha 3.7 mln te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim