Laptop sony ne gjendje te mire150 mij lek

Shitet nga: turi 16 Gush 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Sony
Modeli: Vaio
Karikus nuk ka dhe bateria asht ok per prove bahet ma gjate info tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim