MacBook Pro 13" 2015

Shitet nga: d.v 11 Sht 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 9 590 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Apple
Modeli: MacBook Pro
MacBook Pro 2015
Retina 13-inch
Processor: 2.7 GHz Intel Core i5
Memory: 8GB DDR3 RAM
Graphics: Intel Iris Graphics 1536 MB
Storage: 250 GB SSD
Cikle karikimi: 130

Nuk ka asnje shenj perdorimi ne ekran por jane njolla nga xhami mbrojtes.

Laptopi eshte shume i mbajtur, ka kasa mbrojtese, xham mbrojtes dhe mbulese pluhuri per tastiere.

Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim