Produkte Velarie modele 2016- 2017-2018

Shitet nga: Velari 08 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 LEK   15 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shiten 40 fustane nuserie me modele te ndryshme te viteve 2016 2017 2018 plus 6 fustane shoqerusesh. Gjithashtu posedojne kurorat dhe zbukurimet e tjera perkatese. Jan ne gjendje te shkelqyer disa prej tyre nuk jane perdorur.
Cmimet e secilit variojne nga 100€ deri 1700€
Te gjithe bashke bashk shiten 9 000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim