EUROFRIGO

Shitet nga: EUROTOP SHPK 18 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Të tjera
Arredojme supermarkete,restorante,kuzhina,pasticeri etj.Shesim frigorifere te ndryshem,dhoma frigoriferike madhesi te ndryshme,si dhe cdo paisje qe ju duhet per biznesin tuaj.
Çdo paisje eshte e importuar nga italia.
Ofrojme asistence ne cdo kohe si dhe garanci per cdo produktet te blere tek ne.
SUPER ÇMIME.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim