Shes kompet parkun e Bleteve

Shitet nga: ILIRI Dje 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Shes Blete me shumic te mllaja dhe te vogla Bletet ja shum te forta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim