Shitet golf 6 d

Shitet nga: Golf 15 Gush 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 700 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Volswagen golf 6 viti fundi 2011 motorr 1,6 naft.makina ka nje muaj qe ka ardh nga gjermanija dhe sapo eshte targuar.Makina ka 188 mij klm me garanci dhe i ka te gjitha sherbimet e bera te volswageni si,kit te motorrit,voj filtra motorrit&kamjos.Makina disponon kto opsione si kamjo automatike DSG,navigator,eco fiket e ndizet ne semafor,baxho xhamit,xhama te zi origjinal,navigatorsensor parkimit dhe dritash qe ndizen ne kthesa,gomat dhe disqet te 2018 100% te reja.Makina esht e gatshme te kontrodhohet te mekaniku juaj me i sigurt edhe te volswageni.
Vendodhja-Shkoder
Çmimi-9700 euro
Tel-0695272275
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim