Ocaziooon Golf Plus 1.9 Automat Diezel

Shitet nga: Astriti Dje 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Plus
Shitet Golf plus automat me 170 mije km te vertetuara me liber sherbimi dhe TUV (kolaudimi Gjerma)
Makina eshte e paster dhe punon perfekt si kambio ashtu motorii .Disqe dhe goma 17 gjendja 95% te reja
E sapoardhur nga Gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim