Mitsubishi Pajero DiD

Shitet nga: Mitsubishi Pajero 12 Sht 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Tapiceri lekure me sedilje me ngrohje dhe fryerje, timon druri, navigator, tavan xhami, karikator cd, kamio manuale, goma te reja, voj e filtra te sapo bera, taksat jane te prera per 1 vit. Makina ne gjendje shume te mire pune. Xhamat e zinj origjinal. Bej edhe nderrim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim