Mercedes Benz C 200 CDI Avantgarde

Shitet nga: Mercedes Benz C 200 CDI Avantgarde 15 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 34 850 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 750 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Shitet!
Mercedes Benz C 200 CDI Avantgarde Model W 204, Kamio Automatike.
Viti i prodhimit 03.2007.
FULL OPTION
Makina eshte blere ne Belgjike dhe eshte perdor shume pak ne Shqiperi.
Km Origjinale dhe në gjëndje perfekte!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim