Kia Picanto

Shitet nga: Rejs 15 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Picanto
Shitet Kia Picanto 1.1 benzine. Makine ekonomike me 4 marsha automatike. Viti i prodhimit 2006. Me 110 mije km origjinale dhe liber sherbimesh. Posedon disqe me goma 13". Parakolpet dhe prapakolpet i ka kaucuku. E blere me 0 km te Artinel 95 Shpk ne Tirane koncensionar i Kia ne Shqiperi. E gatshme per prove nga ana juaj dhe kontroll teknik ne servisin tuaj. Makina eshte praktike per perdorim ne qytet. Letra te prera deri ne tetor 2019. Cmimi 4000 euro. Kontakt tel/SMS Viber ose WhatsApp: 0676911588
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim