Shitet BMW X5 3.0D

Shitet nga: X5 Dje 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet x5 ne gjendje shum te mir pune shum e vecant dhe e paster. Gati per cfardo lloj prove
Cmimi 11.000 i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim