Bmw Seria 1 Okazionnn!!!!

Shitet nga: Bmw 14 Maj 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Bmw Seria 1
118 Nafte manuale , makines sa po i jane prere letrat dhe dogana
Makina i ka gjitha sherbimet e kryera
Me sensor parkimi , navigator te madh, start stop me fikje ne trafik
DvD dhe aux
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim