Ruloto nga Gjermania per plazh ose kamping.

Shitet nga: Art 23 Korr 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Shkodër
Ruloto- Rulot gjerman i Markes WILK.
I kompletuar:
- dy dhoma me divane dhe krevate rafte.
- kuzhine me frigorifer te madh sobe me gaz
- Banjo me rafte dhe pasqyra.
- Kondicioner.
-Mobiljet me dru mahagoni!
Te gjitha dritaret hapen dhe jane me rrjeta kundra mizave dhe insekteve.
Rulot luksoz ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim