okazion- aperatura te gjithave modeleve

Shitet nga: Ervin Pjetri 11 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina : Pjesë dhe pajisje
Aperatura kroskoti ,te gjitha modeleve per gjdo lloj motori .Te reja dhe te perdorura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim