Ndertese 3-kateshe ne Sarande

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande 14 Sht 10:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

120 000 EUR

Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 420 m2
Në afërsi të: Sipërfaqes ujore
Komuna: Sarandë
Shitet ndertese 3-kateshe e pershatshme per vile ne nje zone te qete te qytetit dhe me pamje nga deti.Kati pare eshte garazh dhe 2 katet e tjera jane te ndara ne apartamente 3+1 dhe 1+1 ne cdo kat.Siperfaqja eshte 160m2 ndertim dhe 420m2 ne total.Na kontaktoni per nje vizite te prona.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim