Apartament 2+1 ne Sarande

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande 14 Sht 10:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

70 000 EUR   82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Butrinti
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Sarandë
Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri dhe cilesor i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 sallon guzhine 1 ballkon me siperfaqe totale 100m2 vija e pare nga deti vetem 50 m larg tij.Me vetrata dopio xham grila e mobiluar totalisht me punime dhe pajisje cilesore.70000 euro 00355/699238033 Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim