Buick

Shitet nga: Buick 20 Jan 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Sarandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Buick
Modeli: Model tjetër
Shitet Buick makine amerikan e vitit 2004 me motore 3.5 benzine.Mamina eshte ne gjendje te mirë motorike dhe xhenerike.shitet per arsye mosperdorimi.te interesuarit te shkruajn ne viber.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim