Bmw e46 323 ci viti 2000 benxin+gaz "Stag"

Shitet nga: Besi 13 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Sarandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 323
Shitet bmw e 46 323ci e sapo ardhur eshte full opsion dhe ne gjendje shum te shkelqyer si motorrike ashtu dhe gjenerike. Makina eshte brenda bezh jashta jeshile bmw benxin+gaz "STAG"I SAPO MONTUAR me vler 1000€ 4 vite garanci. Makina eshte shum e mbajtur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim