OKAZION!! BMW seria 1!! Mundesi nderrimi

Shitet nga: Lino 06 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 28 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Sarandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
Bmw seria 1 automatike e vitit 2008, motor 2.0 naft ne super gjendje motorrike, gjenerike dhe estetike, makina esht per meraklinj...
Me letra deri janar 2020...
Makina ka 210000 mij kilometra...
Sallon meshine, goma te reja, xhama te zinj, shum e mbajtur pa asnje lloj gervishtje, makines se fundmi jan kryer te gjitha sherbimet...
Cmimi i diskutueshem, me nderrim ka cmim tj.
Makina nderrohet me makine te te njejtes vlere me motor me te madh benzine!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim