OKAZION Yamaha 30-40 Autolube

Shitet nga: Kristi Dje 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Sarandë
Makina : Anije me motor
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
OKAZION 550€
Shitet Yamaha Autolube 30-40hp 2stroke 3karburator me motorino dhe timon
Me pak ore pune me te gjitha serviset e bera
Me depozite vaji me vete
Helike te re
Vaji i kembes i sapo nderruar
Me sarbatorin e tij
SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim